הסיפור האישי של ענת - עו"ד ענת אשבל דלג לתוכן

הסיפור האישי של ענת

שלום לך, קצת עליי והניסיון שאני מביאה עימי לכל הליך והסכם שאני עורכת:

אני בוגרת הפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית בירושלים ובעלת תואר שני (MBA) במנהל עסקים מאוניברסיטת Middlesex בלונדון, אנגליה.

לאחר מספר שנים של עבודה כעורכת דין, החלטתי שהדרך בה נערכים משפטים במדינת ישראל, הסחבת במערכת ואפשרויות הפתרון המוגבלות, אני מעוניינת להשתמש בכישוריי המקצועיים בדרך אחרת. מספר שנים מועט ביותר קודם לכן, הגיע אלינו לארץ מוסד "הגישור" וקיבל הכרה בחקיקה הקובעת את כלליו.

בשבילי זו הייתה אהבה ממבט ראשון. מעין "ארץ לעולם לא" של עולם המשפט. האפשרות של כל אחת ואחד מאיתנו הנקלעים לסכסוך כזה או אחר, ליצר לעצמו את הפתרון, תפור לפי מידותיו האישיות, בתוך פרק זמן קצר ובעלות נמוכה מאוד. אני בוגרת קורס גישור בסיסי, פרקטיקום בגישור בבית משפט וקורס גישור לענייני משפחה.

אני עוסקת בגישור מאז שנת 2003 ואוהבת כל רגע ורגע. גישור הוא שליחות עבורי. בעיניי, שני אנשים אשר חלקו אהבה, חיים משותפים והביאו יחדיו ילדים לאוויר העולם, צריכים ויכולים למצוא את הדרך המכובדת והמכבדת ביותר גם להיפרד זו מזה. בתור מי שעברה הליך גירושין בעצמה, מכירה את הקושי הרגשי העצום המלווה החלטה על פרידה והתמודדות עם הקושי של הילדים – יש חכם כבעל ניסיון. אני מכירה את הדילמות. מכירה את המשבר ומכירה דרכים יצירתיות לצאת ממנו בראש מורם. התשוקה לשפה הזו שנקראת גישור והבשורה שהיא מביאה עמה לקונפליקטים קטנים כגדולים שאנו מנהלים בחיינו, הביאה אותי ללמד. אני מלמדת קורסי גישור בסיסי במכללת גומא גבים ומפיצה את שפת הגישור לכל מי שחפץ ללמוד אותה.

במהלך שנת 2015 עברתי גם קורס אימון, קורס הכשרת מאמנים וסטאז' באימון וכיום אני משלבת את הכלים המופלאים שעולם האימון מעניק לנו, עם הליך הגישור. זוגות המגיעים לערוך הסכמי ממון או הליך של גישור לגירושין, זוכים גם ביכולת ללמוד כיצד לתקשר ביניהם גם בימים קשים. כיצד להיות הורים לילדים – אשר ההורים שלהם גרושים. כיצד לייצר תקשורת ומערכת יחסים טובה לאורך שנים. זהו ערך מוסף גדול מאוד וייחודי מאוד שאני מביאה איתי לתהליך.

במידה ואתם מתלבטים , מעוניינים להתייעץ או לשמוע חוו"ד מקצועית – אני מזמינה אתכם ליצור עימי קשר דרך האתר או בטלפון המפורסם בכותרת.
כל השירותים המפורטים באתר, ניתנים גם באופן מקוון.
אשמח לסייע לכם ככל האפשר – עו"ד ענת אשבל

​לפרטים נוספים ותיאום פגישת הכרות, הרשמו כאן :