אימון אישי - עו"ד ענת אשבל דלג לתוכן

אימון אישי

רובנו מגיעים לנקודה בחיים שבה אנו סופרים את ההישגים שלנו. מרכיבים משקפיים ובוחנים את חיינו. לא כולנו אוהבים את מה שאנו רואים.

בעולם שבו הטכנולוגיה מתפתחת מיום ליום, יש היצע בלתי מוגבל כמעט של מטפלים ברוח, בחומר, ברגש. כאשר כל אחד מאיתנו מקבל בכל מדיה חברתית סרטוני העצמה אשר דוחפים אותנו לגלות מה חשוב לנו באמת, אנחנו מתחילים להאמין שאכן מגיע לנו.

האימון הוא פלטפורמה נפלאה ללמוד להכיר את עצמנו. לדעת מי אנחנו באמת. מה חשוב לנו באמת. מהם הערכים שלנו ואיך אנחנו באמת רוצים לראות את חיינו. זהו הליך אשר משלב את בחינת ההוויה הפנימית שלנו וההכרות שלנו עם עצמנו ביחד עם עבודה אמיתית, מעשית עם תוכנית פעולה אשר תקדם אותנו אל עבר כל מטרה שנבחר לעצמנו.

האימון נולד מתוך בחינת ה"יש". מה קיים בו באדם הספציפי המעוניין להתאמן, אשר יסייע לו להשיג את מטרותיו. אף פעם לא מתוך ראיית מה חסר בו באדם. האימון יוצא מתוך נקודת הנחה כי כל אחת ואחד מאיתנו הוא עולם שלם ומושלם. כל אחת ואחד מאיתנו הוא אדם שלם, יצירתי ומלא במשאבים אשר יאפשרו לו לחיות את חייו בדיוק כפי שהוא רוצה לחיות אותם.

מגיל צעיר מאוד אנחנו מקבלים מהסביבה – בהתחלה מההורים שלנו ומאוחר יותר גם מחברים, מורים ושאר אנשים קרובים אלינו ומשפיעים בחיינו – רשימות שלמות של פחדים, איסורים, תובנות על העולם ופרדיגמות אשר על פיהן אנחנו חיים את חיינו. מעטים מאיתנו בכלל עוצרים רגע לחשוב האם כל המטען הזה בכלל שייך להם. האם אלו אכן האמונות הפנימיות שלהם.

האימון נולד בכדי לשאול את השאלות הללו. בכדי לבחון כיצד אנו באמת מרגישים כלפי הדברים החשובים בחיינו. כלפי חיינו עצמם. הוא מלמד אותנו את התקשורת הנכונה שלנו עם סביבתנו ואת המקום שלנו בה.

אני משלבת את הכלים הבסיסיים והיסודיים ביותר באימון בכל הליך משפטי אשר בו אני עוסקת.

כמו כן, אני מאמנת אנשים שמרגישים שהם רוצים לעשות שינוי בחייהם, כיצד לעשות אותו בדרך שלהם. זהו הליך מעצים, מרגש ומקדם מאוד. לכל אחת ואחד מאיתנו שטרם התנסה, מזמינה לפגישת הכרות ראשונית חינמית בשביל להתרשם, להתאהב ולעבור שינוי.

​לפרטים נוספים ותיאום פגישת הכרות, הרשמו כאן :